Coraz bliżej otwarcia ostatniego odcinka drogi ekspresowej S6 w woj. pomorskimTuż przed wakacjami do użytku kierowców oddany zostanie ostatni odcinek drogi ekspresowej S6 między Słupskiem a Leśnicami. To ponad 40 km nowej trasy i nieprzerwane połączenie drogą ekspresową Trójmiasta i Szczecina. Trasa ta poprawi komunikację w północnej Polsce i ułatwi codzienne podróże mieszkańcom i turystom. Nową drogę tuż przed otwarciem, w środę 24 czerwca wizytował premier Donald Tusk i minister infrastruktury Dariusz Klimczak.